Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE NECESARE PENTRU STATIA DE POMPARE SANTANDREI (PALOTA)

Număr anunț
DA22346757
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI RO16571917)
Cod CPV
31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.826,08 RON
Valoare atribuită
3.826,08 RON
Data publicării
05.02.2019 13:41
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.826,08 RON

din 3.826,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.