Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de traducere

Număr anunț
DA21753268
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
GEOMETRIA CONSULTING SRL (CUI 28045720)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare finală
200 RON
Data publicării
15.11.2018 09:52
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.