Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare produse pentru autovehicul AR01PLP

Număr anunț
DA22272319
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
CRISTIB CORPORATION SRL (CUI RO29601050)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552,95 RON
Valoare atribuită
552,95 RON
Data publicării
23.01.2019 10:59
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552,95 RON

din 552,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.