Ofertă acceptată Cumpărare directă

GPL

Număr anunț
DA22268242
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
ELDOMIR SRL (CUI RO32548363)
Cod CPV
09133000-0 · Gaz petrolier lichefiat (GPL) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72 RON
Valoare atribuită
72 RON
Data publicării
22.01.2019 15:58
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 17:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72 RON

din 72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.