Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse de unica folosinta

Număr anunț
DA22266746
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
Furnizor / câștigător
MIORITA HARV IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO230859)
Cod CPV
39223000-1 · Linguri, furculite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,16 RON
Valoare atribuită
199,16 RON
Data publicării
22.01.2019 14:20
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,16 RON

din 199,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.