Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Rola preluare hartie (pick up) HP LJ M 1522 MF
- Număr anunț
- DA21797792
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45 RON
- Valoare atribuită
- 45 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 11:51
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45 RON
din 45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro