Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECHIZITE SI CONSUMABILE PENTRU BIROTICA

Număr anunț
DA21795502
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR 3 SAM REGHIN (CUI 1239848)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.329,50 RON
Valoare atribuită
1.329,50 RON
Data publicării
20.11.2018 10:47
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.329,50 RON

din 1.329,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.