Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil HP Laser Laserjet PRO MFP M 227 227FDN 227FDW 227SDN FDN FDW SDN - CU CHIP

Număr anunț
DA21793212
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,30 RON
Valoare atribuită
630,30 RON
Data publicării
20.11.2018 09:35
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,30 RON

din 630,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.