Ofertă acceptată Cumpărare directă

Simering 155x175x12

Număr anunț
DA22261343
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT PUBLIC NEAMT S.A. (CUI RO7613398)
Furnizor / câștigător
NELCAR IMPEX SRL (CUI RO6684226)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,70 RON
Valoare atribuită
342,70 RON
Data publicării
22.01.2019 09:26
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,70 RON

din 342,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.