Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalare covor PVC antibacterian

Număr anunț
DA22260867
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
BAUFEST GRUPPE SRL (CUI RO21027904)
Cod CPV
45430000-0 · Lucrari de imbracare a podelelor si a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.351,70 RON
Valoare atribuită
3.351,70 RON
Data publicării
22.01.2019 08:58
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.351,70 RON

din 3.351,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.