Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner

Număr anunț
DA21779281
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 239 (CUI 4420449)
Furnizor / câștigător
FIRST COPIER SERVICE 2007 SRL (CUI RO23794563)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.567,25 RON
Valoare atribuită
1.567,25 RON
Data publicării
19.11.2018 10:13
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.567,25 RON

din 1.567,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.