Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie trafo 1600 KVA cu inlocuirea uleiului si a unei bobine/89197/05.10.2018
- Număr anunț
- DA21431869
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- R.U.E.L. SRL (CUI RO8713018)
- Cod CPV
- 50532200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.900 RON
- Valoare atribuită
- 36.900 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 09:57
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.900 RON
din 36.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro