Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB beton armat FI 600

Număr anunț
DA21428871
Autoritate contractantă
COMUNA PLOSCA (PRIMARIA PLOSCA JUD. TELEORMAN) (CUI 4652783)
Furnizor / câștigător
HOLDING SOREC MAR SRL (CUI 32750930)
Cod CPV
44114220-0 · Conducte si racorduri din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.600 RON
Valoare atribuită
13.600 RON
Data publicării
09.10.2018 16:08
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.600 RON

din 13.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.