Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stalp zincat sustinere indicator
- Număr anunț
- DA21428123
- Autoritate contractantă
- COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
- Furnizor / câștigător
- DESMON ANTREPRENOR GRUP SRL (CUI Ro28669359)
- Cod CPV
- 34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,40 RON
- Valoare atribuită
- 107,40 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 15:28
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,40 RON
din 107,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro