Ofertă acceptată Cumpărare directă

Felicitare cu plic

Număr anunț
DA21800366
Autoritate contractantă
TERMO-SERVICE S.A. (CUI RO14134878)
Furnizor / câștigător
HAPPY CENTER SRL (CUI RO22712514)
Cod CPV
30199130-0 · Hartie fara carbon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21 RON
Valoare atribuită
21 RON
Data publicării
20.11.2018 13:11
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21 RON

din 21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.