Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER SAMSUNG UNIVERSAL FLC 1KG, cartuse toner LEXMARK X340H21G X340/X342, CANON CRG725, 1.6K

Număr anunț
DA22272878
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL JUDETEAN DE POLITIE BRAILA (CUI 4343265)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
677,50 RON
Valoare atribuită
677,50 RON
Data publicării
23.01.2019 11:23
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

677,50 RON

din 677,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.