Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci transport cadavre cadavre, cu 6 manere si folie dubla

Număr anunț
DA21422305
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI RO5788016)
Cod CPV
33922000-9 · Pungi pentru transportul cadavrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225 RON
Valoare atribuită
1.225 RON
Data publicării
09.10.2018 11:47
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.225 RON

din 1.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.