Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMLODIPINA ZENTIVA 5MG / AMLODIPINUM

Număr anunț
DA21434777
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,06 RON
Valoare atribuită
9,06 RON
Data publicării
10.10.2018 11:47
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,06 RON

din 9,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.