Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse optic HP X1500, cu fir, USB, negru Mouse Wireless MICROSOFT Mobile 1850, 1000dpi, albastru

Număr anunț
DA22268283
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,14 RON
Valoare atribuită
120,14 RON
Data publicării
22.01.2019 16:02
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,14 RON

din 120,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.