Ofertă acceptată
Cumpărare directă
suport tv de perete
- Număr anunț
- DA22265019
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
- Cod CPV
- 30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.647,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.647,80 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 12:39
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.647,80 RON
din 1.647,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro