Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tastatura USB NUMAR DE REFERINTA: 17 PRET DE CATALOG: 29,41 RON / Unitate de masura UNITATE DE MAS
- Număr anunț
- DA22263971
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- SC EVOLUTION PROFESIONAL IT SERVICE SRL (CUI 30282612)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.798,28 RON
- Valoare atribuită
- 8.798,28 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 11:42
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.798,28 RON
din 8.798,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro