Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator PC Desktop HP 290 G1 SFF, Intel Core i5-8500 6 Core 3ZD99EA RAM 8GB HDD 1TB Windows 10

Număr anunț
DA21798421
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE SI INCERCARI PENTRU ELECTROTEHNICA - ICMET CRAIOVA (CUI RO3871599)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.619 RON
Valoare atribuită
2.619 RON
Data publicării
20.11.2018 12:10
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.619 RON

din 2.619 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.