Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Livrare franco depozit beneficiar, in termen de 4 zile lucratoare in strada Aurel Vlaicu 78A, Iasi (
- Număr anunț
- DA21796219
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92,76 RON
- Valoare finală
- 92,76 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 11:08
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.