Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament si accesorii pentru computer(SSD SI Memorie RAM)
- Număr anunț
- DA21794919
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.513 RON
- Valoare atribuită
- 1.513 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 10:30
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.513 RON
din 1.513 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro