Ofertă refuzată Cumpărare directă

Multifunctional HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn, laser color A4, fax, duplex, retea, ADF (CF378A)

Număr anunț
DA21794192
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.371 RON
Valoare finală
1.371 RON
Data publicării
20.11.2018 10:08
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.