Ofertă acceptată Cumpărare directă

1 buc Network Video Recorder pentru 32 de camere

Număr anunț
DA21790102
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 4055858)
Furnizor / câștigător
TV SAT 2002 SRL (CUI 14763924)
Cod CPV
30234500-3 · Suporturi de stocare cu memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.773,11 RON
Valoare atribuită
2.773,11 RON
Data publicării
19.11.2018 16:07
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 17:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.773,11 RON

din 2.773,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.