Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII CALCULATOR

Număr anunț
DA21786551
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială nr. 15 Brașov (CUI 29368885)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI RO14174368)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330,25 RON
Valoare atribuită
1.330,25 RON
Data publicării
19.11.2018 13:48
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.330,25 RON

din 1.330,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.