Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,7% sub estimat

HDD intern WD, 3.5", 4TB, PURPLE, SATA3, IntelliPower (5400rpm), 64MB, Surveillance HDD WD40PURZ

Număr anunț
DA21779091
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468 RON
Valoare atribuită
459,90 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
19.11.2018 10:07
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459,90 RON

din 468 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 8,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.