Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tamplarie PVC (usi cu ferestre) cu decupare modificare zidarie aferente
- Număr anunț
- DA21419919
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOMOROADE (PRIMARIA COMUNEI HOMOROADE) (CUI 3963781)
- Furnizor / câștigător
- TOTH SEBASTIAN GH PFA (CUI 21203342)
- Cod CPV
- 44221200-7 · Usi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.883 RON
- Valoare atribuită
- 4.883 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 10:26
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.883 RON
din 4.883 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro