Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL CANON MF426DW A4 FAX/imprimare/copiere/scanare ,38ppm,duplex automat

Număr anunț
DA21761487
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA CALARASI (CUI 11298345)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.753 RON
Valoare atribuită
1.753 RON
Data publicării
15.11.2018 14:32
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.753 RON

din 1.753 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.