Ofertă refuzată Cumpărare directă

HYALO 4 CONTROL CREMA X 25 GR

Număr anunț
DA22216178
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74,16 RON
Valoare finală
74,16 RON
Data publicării
14.01.2019 14:02
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 07:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.