Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii la instalatia electrica de utilizare

Număr anunț
DA21794965
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 Sannicolau Roman (CUI 21726058)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI RO16376681)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.446,10 RON
Valoare atribuită
3.446,10 RON
Data publicării
20.11.2018 10:31
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.446,10 RON

din 3.446,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.