Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Router wireless in cadrul proiectului “CENTRUL DE INFORMARE EUROPE DIRECT VASLUI”

Număr anunț
DA21794857
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,35 RON
Valoare atribuită
403,35 RON
Data publicării
20.11.2018 10:28
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,35 RON

din 403,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.