Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonometru ”Schiötz ” cu scala înclinata

Număr anunț
DA22274445
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701 RON
Valoare atribuită
701 RON
Data publicării
23.01.2019 12:42
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

701 RON

din 701 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.