Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETERGENT PENTRU MASINA DE SPALAT VASE "CRISTAL FULL" 25 KG

Număr anunț
DA22267766
Autoritate contractantă
Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
Furnizor / câștigător
DANY'S PROFESSIONALE (CUI RO28432327)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare atribuită
268,91 RON
Data publicării
22.01.2019 15:20
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,91 RON

din 268,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.