Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mouse Wireless Logitech
- Număr anunț
- DA22354661
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- UVEX STAR SRL (CUI RO6512999)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,50 RON
- Valoare atribuită
- 249,50 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 12:50
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
249,50 RON
din 249,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro