Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
Modificare branșament electric Arena de Tenis „Gavrilă Vaida„
- Număr anunț
- DA21788246
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- REEA PROCONS SERV S.R.L. (CUI RO5933710)
- Cod CPV
- 45311200-2 · Lucrari de conexiuni electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.400 RON
- Valoare atribuită
- 36.266,40 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 14:46
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.266,40 RON
din 36.400 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 133,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.