Ofertă acceptată Cumpărare directă

T DISC FRANA

Număr anunț
DA22352788
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
CONTITECH TRANS SRL (CUI RO15542573)
Cod CPV
34322200-2 · Frane cu disc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
866 RON
Valoare atribuită
866 RON
Data publicării
06.02.2019 11:13
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

866 RON

din 866 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.