Ofertă acceptată Cumpărare directă

PREL. 4P/20m WELL

Număr anunț
DA21426657
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Sibiu (CUI 17493345)
Furnizor / câștigător
UNITEL SRL (CUI RO785590)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65,13 RON
Valoare atribuită
65,13 RON
Data publicării
09.10.2018 14:32
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65,13 RON

din 65,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.