Ofertă acceptată Cumpărare directă

garnitura galerie esapament motor Diesel tip RABA

Număr anunț
DA21793164
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
Cod CPV
34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58 RON
Valoare atribuită
58 RON
Data publicării
20.11.2018 09:34
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58 RON

din 58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.