Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE TELEFOANE MOBILE IN CADRUL PROIECTULUI pocu 113886

Număr anunț
DA22349223
Autoritate contractantă
FUNDATIA SOMERSET (CUI 20916518)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.764,68 RON
Valoare atribuită
7.764,68 RON
Data publicării
05.02.2019 18:09
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 20:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.764,68 RON

din 7.764,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.