Ofertă acceptată Cumpărare directă

Program artistic solist Veta Biris

Număr anunț
DA21774005
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
Furnizor / câștigător
BIRIŞ VETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34520571)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
16.11.2018 14:24
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.