Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu forestier 12 mm, ALSER 6x26 IWRC dublu compactat
- Număr anunț
- DA22264579
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BUZAUL ARDELEAN R.A (CUI 17177326)
- Furnizor / câștigător
- ALSER FOREST S.A. (CUI RO20951361)
- Cod CPV
- 44317000-5 · Cabluri de legare din fier sau din otel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.031 RON
- Valoare atribuită
- 1.031 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 12:13
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.031 RON
din 1.031 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro