Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,8% sub estimat

achizitie directa

Număr anunț
DA21423786
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte "GEORGE ENESCU" Botosani (CUI 3503546)
Furnizor / câștigător
AZUR-C.D. SRL (CUI RO8512260)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.048,50 RON
Valoare atribuită
935,50 RON 10,8% sub estimat
Data publicării
09.10.2018 12:43
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

935,50 RON

din 1.048,50 RON estimat 10,8%

Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 113 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.