Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii abonament televiziune (CATV) pentru anul 2019

Număr anunț
DA22340734
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6 · Servicii de televiziune prin cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
524,40 RON
Valoare atribuită
524,40 RON
Data publicării
05.02.2019 08:06
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

524,40 RON

din 524,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.