Ofertă acceptată Cumpărare directă

TELEFON DECT SIEMENS GIGASET A120 DUO

Număr anunț
DA22339371
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
32552000-7 · Aparate electrice de telefonie sau de telegrafie prin fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,80 RON
Valoare atribuită
195,80 RON
Data publicării
04.02.2019 14:55
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,80 RON

din 195,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.