Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie reincarcabila pentru sonometru Bruel & Kjaer

Număr anunț
DA21787444
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
ENVIRO CONSULT SRL (CUI RO15985732)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.071,52 RON
Valoare atribuită
1.071,52 RON
Data publicării
19.11.2018 14:17
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.071,52 RON

din 1.071,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.