Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse revizie MAN GPL
- Număr anunț
- DA22273479
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
- Furnizor / câștigător
- INTER-GAS ROMANIA SRL (CUI RO11826017)
- Cod CPV
- 34328200-4 · Echipament de conversie pentru vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.423,44 RON
- Valoare atribuită
- 4.423,44 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 11:51
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.423,44 RON
din 4.423,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro