Ofertă acceptată Cumpărare directă

inchiriat incarcator,buldoexcavator

Număr anunț
DA22331683
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ADÎNCATA IALOMITA (CUI 4365123)
Furnizor / câștigător
MEC AGREGATE SRL (CUI 14916726)
Cod CPV
43252000-4 · Incarcatoare cu bena frontala fara cupa intoarsa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.000 RON
Valoare atribuită
75.000 RON
Data publicării
02.02.2019 21:25
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.000 RON

din 75.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.