Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE 910

Număr anunț
DA21426581
Autoritate contractantă
Gradinita cu program normal nr.4 Sacele (CUI 29418207)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,95 RON
Valoare atribuită
521,95 RON
Data publicării
09.10.2018 14:32
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,95 RON

din 521,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.